Gündem
Giriş Tarihi : 17-04-2022 03:12   Güncelleme : 17-04-2022 03:12

Büyükşehir Meclisinde 2021 Yılı Faaliyet Raporu Onaylandı

Büyükşehir Meclisinde 2021 Yılı Faaliyet Raporu Onaylandı

Büyükşehir Meclisinde 2021 Yılı Faaliyet Raporu Onaylandı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Nisan Ayı son Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı Başkan Vekili Ahmet Kaytan ve meclis üyelerinin katılımıyla Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.

Yoklama ve açış konuşmalarının ardından 2021 yılı faaliyet raporunun okunmasına geçildi. Rapor, meclis üyelerinin müzakereleri sonucunda oy çokluğuyla kabul edildi.

Birleşimin ardından değerlendirmelerde bulunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Ahmet Kaytan, alınan kararların Şanlıurfa’ya hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Başkanvekili Kaytan, “Şanlıurfa Büyükşehir Belediye’mizin Nisan Ayı son oturumunu bugün itibariyle gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Gerçekleştirilen birleşimde 2021 yılı faaliyet raporu meclisimizin gündemine taşınmış, uzun süren bir müzakere neticesinde 2021 yılı faaliyet raporu meclisimiz tarafından onaylanmıştır. Geçtiğimiz yılda gösterilen faaliyetlerde emeği geçen, faaliyetlere imza atan başta Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül olmak üzere genel sekreterimiz, genel sekreter yardımcılarımız, daire başkanlarından şube müdürlerine kadar her bir kadroya meclisimiz adına teşekkür ediyorum. 2022 yılının daha bereketli ve daha huzurlu geçmesini temenni ediyorum” dedi.