Sağlık
Giriş Tarihi : 17-08-2021 06:20   Güncelleme : 17-08-2021 06:20

Rektörümüz, Hasta ve Hasta Yakınlarını Ziyaret Etti

HABER İÇERİK TÜM ARŞİV İÇİN TIKLAYINIZ Rektörümüz, Hasta ve Hasta Yakınlarını Ziyaret Etti Harran Üniversitesi Rektörü Prof

Rektörümüz, Hasta ve Hasta Yakınlarını Ziyaret Etti

HABER İÇERİK
TÜM ARŞİV İÇİN TIKLAYINIZ

Rektörümüz, Hasta ve Hasta Yakınlarını Ziyaret Etti

Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, Harran Üniversitesi Hastanesini ziyaret etti.
Rektör Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik’e Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halil Çiftçi, Harran Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Ahmet Güzelçiçek ve Harran Üniversitesi Genel Sekreteri Zübeyir Zorlu eşlik etti.

Yetkililerden Tıp Fakültesi ile Harran Üniversitesi Hastanesi hakkında bilgiler alan Rektör Çelik, poliklinik çalışmalarını ve hastane faaliyetlerini yerinde inceledi. Ayrıca Hastane polikliniklerinde bulunan ve serviste yatan hastalarla birebir görüştü.

Ziyaret esnasında, Mardin ilinden gelerek Çocuk Metobolizma Polikliniğinde muayene olan bir hasta yakını, Harran Üniversitesi Hastanesi doktorları ile personellerinin ilgi ve alakalarından ve hastanenin genel temizliğinden memnun olduğunu belirtti.
Ortopedi Servisinde yatan diğer bir hasta refakatçisi ise oğlunu Türkiye’de birçok hastaneye götürdüğünü, Harran Üniversitesi Hastanesi Ortopedi Hocalarının yakından ilgilendiğini ve gereken tedavilerini yaptığını belirterek tüm hocalara ve personellere hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Rektör Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik, hastane personeli ile bir araya gelerek, hastane hakkında çalışanların görüşlerini aldı.
Hastaların önceden il dışına sevk edildiğini şimdi ise hastanede yapılan başarılı operasyonlarla tedavi edildiğini belirten Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik; “Hastane kadromuzu geliştirerek bölgede söz sahibi olduk ve olmaya devam ediyoruz. Hastanemize yapmış olduğum ziyarette birçok hastanın il dışından geldiğini gördüm. Bu da hastanemizde ne kadar önemli çalışmalar yapıldığının göstergesidir. Tıp fakültesi olarak çok güçlü bir kadroya sahibiz. Bu konuda hasta yönetimine, doktorlarımıza ve diğer tüm personellerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.